bling%202.jpg
Dospělý je člověk, který už ví, že proti blbům nic nezmůže..
imagesCAIT0JEF.jpg

Švédové ubytují uprchlíky v lyžařském středisku za polárním kruhem....
"Tak chlapci.... Tady je sekera, támhle je les a v noci bude mínus
třicet pět, a to co vyje, jsou opravdu vlci....
Jo a noc trvá půl roku....
Tak se tu hezky mějte a na jaře se budem jednat o trvalem pobytu !!!"

 
Čtvero démonů (2016)
Čtvero démonů (2016)


Napínavá hledací hra ve sběratelské edici.Starý čaroděj Maaron si vzpomíná, že celý kraj naposledy zachránila statečná dívka ze světa lidí.
Podaří se jí to i dnes? V sázce je víc než jen budoucnost kraje, tentokrát jde o osud celého lidstva.

český dabing
napínavý příběh plný zvratů
dlouhá herní doba

VIDEO Z HRY:


JAZYK: Česky
ŽANER: Hledačka, skryte objekty
DATUM VYDANI: 8.1.2016
VELKOST: 1 GB

POŽADAVKY: Windows Vista/7/8/10, procesor 1,6 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 1160 MB volného místa na disku,
Doporučena je myš a zvuková karta.
Image

Minimum system requirements:

Operační systém: Windows 7 SP1 or Windows 8 or Windows 8.1
Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 2.6 GHz or AMD Athlon II X2 240 2.8 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: nVidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD5870
DirectX: Verze 10
Pevný disk: 4 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

Postup Instalace

1. Přidej ISO do Daemon Tools
2. Instaluj a Crackni
3. Play for FUN !!

 
Obrázok


Pátrejte po skutečném osudu vaší sestry. Odkrývejte tajemství, hledejte cestou důležité předměty. Řešte logické minihry a rozplétejte zapeklitý příběh. Odkrývejte osudy jednotlivých postav a najděte člověka, který má to všechno na svědomí. Je to jen na vás! Vrátíte svou sestru zpět do světa lidí?

Ve hře na vás čeká:

Krásná grafika
Napínavý příběh
Český dabing


Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesof 1.6 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 1286 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.VIDEO Z HRY:


INFO:
 
http://www.abcgames.cz/?p=hry_zobraz&id=16666 

Ďalšie pokračovanie farmárskeho simulátoru s množstvom nového obsahu vozidiel a zariadení. Farming Simulator 15 pozýva hráčov do náročného sveta poľnohospodárskeho života, vrátane chovu zvierat (kravy, kurčatá a ovce), pestovania plodín a predaja. Spravujte a rozvíjajte svoju farmu s novou infraštruktúrou v dvoch obrovských otvorených svetoch, vrátane úplne nového severského prostredia.

Okrem tradičných farmárskych aktivít prináša Farming Simulator 15 novinku - rezanie dreva. Les môžete spravovať pomocou nových vozidiel a strojov ako sú kombajny, motorové píly, štiepkovače a prívesy. K dispozícií sú stroje veľkých značiek z odboru ako New Holland, Ponsse a ďalších. Udržiavajte svoje vozidlá čisté, používajte pravidelne umývacie stanice. Zoznámte sa s obyvateľmi, ktorí vám poskytnú ďalšie misie a dokážte, že ste farmár s mnohými talentmi!

SCREENS:
HW Požadavky:
Windows Vista / 7 / 8
2 GHz CPU
2 GB RAM
3 GB miesta na disku
512 MB grafická karta (Nvidia Geforce 8600 séria / ATI Radeon HD 2600)
Zvuková karta


 Hloubka zrady
 

TAJEMNÁ HLEDAČKA A ZABIJÁK Z KOVU

Morgan mě požádal, abych za ním přijel. Všemožně mě přemlouval, abych se připojil k týmu vědců, kteří se podíleli na přísně tajném výzkumu umělé inteligence. Řekl jsem si, proč ne. Pokud se ukáže, že se podařilo skutečně objevit něco, co svět dosud neviděl, byla by chyba jen tak stát stranou. Sbalil sem si kufry a vydal se na vlakové nádraží. A pak sem se poprvé setkal s onou ocelovou příšerou…

Hloubka zrady se podstatně liší od všech dosud vydaných adventur. Již na začátku hry vás osloví chytlavý příběh, který vás zaujme a udrží v napětí až do samotného konce hry. Celá zápletka se pomalu rozplétá. Zpočátku vůbec netušíte, co se vlastně děje. Až postupem času vám začnou dávat některé indicie smysl. Při hraní se musíte pekelně soustředit, abyste našli všechny ukryté předměty v každé herní lokaci. A je zapotřebí také zjistit, kdy a jak je máte použít. Odměnou vám bude vždy další posun v dějové linii.

Celá hra je skvěle graficky zpracována a doprovázena českým dabingem. Zjistěte, proč se železný golem utrhl svému pánovi ze řetězu!

Ve hře na vás čeká:

    Sci-fi příběh s prvky hororu
    Tuny ukrytých předmětů
    A ještě více logických hádanek
    Český dabing

Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 1,6 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 410 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.
 Morová rána


NAPÍNAVÁ POČÍTAČOVÁ HRA

Zátiší. Město, v němž žijí ti nejlepší vědci, lékaři… největší učenci světa. Jen zde by se mohl nacházet lék na nemoc, která hubí lidstvo po tisících. A právě do těchto míst vyslali rodiče svou jedinou dceru Lucii, aby ji uchránili před zhoubnou nákazou. Nedlouho poté se za ní vydává i matka, Klaudie Medicejská. Dny plynou, ale ani o jedné z nich nepřecházejí žádné zprávy. A tak se mocný vévoda Medicejský rozhodne najmout vás, abyste pátrali po osudu jeho nejbližších.

Co vás čeká? Boj proti zlu a příšerám, které se skrývají za branami města. Hledání ukrytých předmětů. Více než desítka akčních úkolů, logických miniher a hledaček, které si můžete zpříjemnit artefakty nakoupenými v magickém obchodě. Během hraní totiž nalézáte a získáváte zlaté mince – a za ně lze pořídit šikovná vylepšení. A také za správné řešení získáváte ocenění.

Jste připraveni vydat se do Zátiší a vypátrat, co se stalo s Klaudií a Lucií? Dokážete překonat strach a vkročit na toto strašidelné místo a – vrátit se odtud živí?

Čeká vás:

    Český dabing
    Nádherná grafika
    Strašidelný příběh
    Netradiční minihry
    Magický obchod

Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 1,4 GHz a vyšší, 1GB RAM, DirectX, 1 141 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.

 Prokleté klenoty
 

ZÁBAVNÁ POČÍTAČOVÁ HRA

Muž zahalený v kápi nutně potřeboval opravit a přebrousit starobylé klenoty. A byl ochoten za tu práci také náležitě zaplatit. Váš manžel se pustil do díla. Nikdy však svou práci nedokončil.

Toho večera jednoduše zmizel. Zanechal vám však na stole varování. Obsahovalo pouze jedno slovo. KLETBA. Bohové starých Aztéků se na něj hněvají. A vy je musíte utišit, jinak jej už nikdy neuvidíte!

Jestliže svého muže chcete zachránit, musíte klenot opravit a navrátit je na posvátné místo v srdci aztécké říše. V této logické hře je vaším cílem v nelítostném časovém limitu spojit vždy 3 a více stejných symbolů v řadě. Za svůj postup dostáváte jako odměnu drahokamy, které vám poslouží k rekonstrukci poškozených klenotů. Musíte tedy nejenom myslet rychle, ale také se tak rychle rozhodovat. Vysvoboďte svého miláčka z osidel zla!

 

• Sestavte a opravte klenoty!
• Utište hněv bohů!
• Zábava pro děti i dospělé
 

Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 1.6 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 856 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.

 Pomsta ducha - Soumrak nad Beaconem

DĚSIVÁ POČÍTAČOVÁ HRA

Na prahu smrti byla spisovatelka píšící romány o záhadách, Adora Graves, posedlá dokončením svého posledního detektivního příběhu, Rituálu Zmrtvýchvstání. Román, který by se měl stát bestselerem, se zakládá na starobylém spise, který Adora nalezla. Ani náhodou však nemohla tušit, jaké bude mít její psaní následky.

Nyní je město Beacon zahaleno ve zlověstné mlze, která vymývá mozky všem obyvatelům města. A vy se nešťastnou náhodou ocitnete uvězněni v tomto prokletém městě.

Dokážete se zbavit temnoty a porazit zlého ducha, který byl vypuštěn umírající spisovatelkou? Zjistěte to ve hře Pomsta ducha – Soumrak nad Beaconem, v děsivé adventuře se skrytými objekty!

 – Prohledávejte zrádné lokace se skrytými objekty a řešte výjimečné hádanky!
 

Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 2 GHz a vyšší, 2 GB RAM, DirectX, 487 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.

 
 HOROROVÁ POČÍTAČOVÁ HRA

Na chladném severu, poblíž horního toku řeky Hudson, leží městečko Sleepy Hollow. A jak se často stává, malé místo skrývá velké tajemství. Právě zde totiž jednoho obyčejného večera započal řetěz krvavých událostí. Tajná svatba a nečekaná poslední vůle přivodily hrozné prokletí. Strašlivá legenda se stala skutečností. Jáma pekel se otevřela a netvor se navrací!

Píše se rok 1799 a vy se vydáváte do Sleepy Hollow, nevýznamného amerického městečka, ležícího u řeky Hudson. Dochází zde totiž k záhadným vraždám. Za poslední tři týdny přišli tři lidé o život. A nejenom o něj. Všem obětem byla useknuta hlava – ta se však nenašla.
Začínají se šířit zvěsti o tom, že to má na svědomí nemrtvý bezhlavý jezdec. Odkud se vzal a proč sbírá tyto lidské trofeje? Na to již musíte přijít vy, detektiv.
Pusťte se do vyšetřování. Prozkoumejte město. Najděte způsob, jak odhalit, kdo za tím vším stojí. Vypátrejte pravdu, detektive!


Vychutnejte si:
• Napínavý příběh
• Nádherná grafika
• Český dabing

 
Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 1 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 779 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.


Všechny programy a hry testuji na Windows 7 64 bit Ultimate
U všech souborů je heslo: jebal to Turek (pokud není uvedeno jiné)
U všech archivů je přidán záznam pro opravu dat.


 
Překrásná ruská carevna byla unesena. Nikdo neví, kam ji kdo schoval. A ani to, zda je ještě naživu. Celá říše je na nohou. Mocný car vysílá syny, aby ve světě po matce pátrali. Dva starší zmizeli beze stopy – tak teď je řada na vás! Podaří se vám přivést zpět unesenou carevnu?

NÁDHERNÁ POHÁDKOVÁ HLEDAČKA
Kostěj Nesmrtelný, vládce posmrtného království, se právě rozhodl, že si vezme za ženu tu největší krasavici v zemi. A nesáhl jen tak po ledajaké krásce. Za pomocí čar, kouzel a také svého pravdomluvného zrcadla skutečně našel tu nejlíbeznější, nejpohlednější ženu na celém širém světě. A protože již byla sezdána s ruským carem, podle se rozhodl carevnu unést. Jak jinak, než s pomocí magie. Svou novou manželku odvlekl neznámo kam. Možná na druhý konec světa. Možná do světa nemrtvých. To nikdo netuší.

Váš otec, mocný car a vládce zimní krajiny, vyslal své tři syny, aby pátrali po své unesené matce. Jeden po druhém vyjeli vstříc neznámému nebezpečí. A nevrátil se první, nevrátil se druhý. Jejich nejmladšího bratra ta nebezpečná cesta teprve čeká. Dopadne stejně? Anebo na rozdíl od svých bratrů uspěje? Vydejte se prozkoumat zimní pohádkovou říši a pokuste se vysvobodit svou matku ze zajetí! Pátrejte, hledejte a stopujte černokněžníka Kostěje! Zdolejte všechny zdánlivě nepřekonatelné překážky, logické úkoly a smrtelné pasti, které na vás v tom nemilosrdném světě čekají!


Čeká na vás:
•Nádherná grafika
•Atmosféra ruské pohádky
•Humor i napětí


Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 1.6 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 479 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta. 
 

 

 

 

 

 

 

NAPÍNAVÁ PC HRA NA LÉTAJÍCÍM OSTROVĚ


Byly jsme jako sestry - nerozlučná dvojka. Existovalo mezi námi velmi silné pouto. Znaly jsme se dokonale. Kolikrát jsem věděla, co mi chce Maruška říct, aniž by otevřela ústa a promluvila. Ale naše životní cesty se časem rozdělily. Já odešla z dětského domova a o Marušce jsem pak celé roky neslyšela. Až nyní. Zjevila se mi ve snu a prosila o pomoc. Začala jsem tedy pátrat, co se mé kamarádce stalo. A skončila jsem v sirotčinci, ve kterém jsme obě vyrůstaly. V jejím pokoji jsem našla poházené knihy a papíry. Z nich bylo více než patrné, že Maruška byla tím levitujícím chrámem doslova posedlá. A také jsem tam nalezla tajemný ornament na podlaze. K čemu asi slouží?

To teď musíte zjistit vy! Maruška zmizela a nikdo včetně vás nemá tušení, kam se poděla. Souvisí její zmizení s tím tajemným chrámem? Prozkoumejte její pokoj i celé okolí! Pátrejte! Snažte se najít indicie, které vás dovedou až za Maruškou! Pokuste se vyřešit celou záhadu!

Čeká na vás:

•Fantasy a sci-fi

•Odhalte pravdu

•Pátrejte po své kamarádce

•Navštivte ostrovní chrám v oblacích

Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 1 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 286 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.

 

 

 

 

 

ALAWAR Hry - Full Pack CZ

Video návod na aktivaci: http://www.ulozto.cz/xTNXBjf/instalace-a-aktivace-wmv

Jedná se o všechny hry v češtině, které ALAWAR nabízí...
Najdete zde hry jako hledání skrytých objektů, Arkanoidy, obsluhovačky, hry typu Montezuma a další...
Ostatní hry, které jsou pouze v Anglickém jazyce lze stáhnout z oficiálních stránek po změně jazyka stránky...
Přeji hezkou zábavu

Platforma: PC / .exe soubory
Počet Her: 54 ks
Loaklizace: České verze - CZ Titulky u všech her !!!
Kategorie: Obsluhovačky / Hledačky / Mach3 / akční / Logické...
Rok vydání: 2012
Ochrany: Trial + Patch = Plná verze (u všech her)
Minimální konfigurace: XP/Vista/7, Procesor: 1,7GHz, RAM: 512MB, Grafika: 128MB, DirectX 6

 

Crack aktivátor který je obsažen můžeš použít na všechny dema které si zdarma stahneš z   Alawarhry.cz  

 

Hry zde

Alawarhry.cz


Aktivátor zde ;-)

 

 

or

 

 

http://www.uloz.to/xMxsNob/alawar-games-aktivator-by-syky-rar#download

 

 

 

 

 

 

 Je to aktivátor na všechny hry, já sem jich vyzkoušel 10 náhodných a v pohodě

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Hledačka od Špidly, 2013

Info:
 
Návod ke hře:
 
 
 
 
 
 
 
 

Komplet 33 hledačekAdventure Chronicles The Search for Lost Treasures
Cesta za dobrodružstvím IV - Nadešel čas
Dům 1000 dveří Rodinná tajemství
Encyklopedie kouzel - Záhada za svitu měsíce
Encyklopedie kouzel První příběh
Escape the Museum
Escape the Museum 2
Lovci Snárka Vítejte do klubu
Magic.Encyclopedia
Mezi světy 2 Pyramidy
Mystery Cruise
Natalie Brooks Tajemství Hillcrestské střední
Natalie Brooks Montezumův poklad
Oddly Enough Krysař
Osada Kolos
Ozvěny Smutku
Poklady záhadného ostrova Loď duchů
Pokřivený svět Město stínů (2012)
Pokřivený svět Noční můra
Princezna Isabela Prokletí Čarodějnice
Prokletí vlkodlaků
Sacra Terra Andělská noc
Sekce 42 Tajemství devíti
Svět za zrcadlem
Tajemný park Zlomená deska
Temná pohlazení Hříchy otců
Twisted Lands Snark Busters
Vampire Saga Pandořina skříňka
Vampire Saga Welcome to Hell Lock
Věčná cesta Nová Atlantida
Zbloudilé duše Příběh o domku pro panenky
Živoucí Legendy Ledová Růže

Platforma: PC / .exe soubory
Počet Her: 33 ks
Loaklizace: České verze - CZ Titulky u všech her
Kategorie: Hledačky
Ochrany: Použít přiložený patch,včetně videonávodu pro méně zdatné

 

 

 

 

 

 

 HOROROVÁ HLEDACI HRA PRO PC

Podzemní chodbou se hlasitě rozléhal nářek zoufalé ženy. „Zuzankooóó!“ křičela vystrašená matka z plných plic. „Mami!!!“

„Mamiiíí!“ zajekotala dceruška ještě silněji a zoufaleji. Do jeskyně vbíhají první zvědavci, aby zjistili, co se to tam vlastně děje. Ale už je po všem. Zdrcená matka se probírá ze mdlob. A začíná okolostojícím zvědavcům vyprávět, jak její dcerušku odnesla třímetrová mechanická stvůra a zmizela i s ní v chodbě, kterou právě zavalila halda kamení. Místní na nic nečekají a pádí za vámi. Vy jste přece jeden z nejznámějších detektivů široko daleko. Nebojíte se nikoho a ničeho. Ani živých ocelových monster. Tak na co ještě čekáte?

Popadněte svou zaprášenou petrolejku a vydejte se do nitra rozsáhlého důlního labyrintu pátrat po ztracené dívence! Najděte a pokuste se přemoci všudypřítomné temné síly, které se ukrývají za spletitým závojem hádanek a hlavolamů uvnitř nekonečných katakomb! Zachraňte Zuzanku!

Ve hře na vás čeká:

originální námět
napínavý děj
ponurá atmosféra
špičkový český dabing

VIDEO Z HRY :

Kód
 


Požadavky: Windows XP/Vista/7, procesor 1.4 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX 9.0. 593 MB volného místa na disku.

Sběratelská edice Loutkového divadla 3 je připravována na rok 2013.

 

 

 

 

 

Spidla - 149 Games - Kompletní Edice (2012) CZ

Obrázek


Obrázek

Platforma: PC / .exe soubory
Počet Her: 149 ks
Loaklizace: České verze - CZ Titulky u všech her ( U některých i Dabing )
Kategorie: Obsluhovačky / Hledačky / Mach3 / akční / Logické...
Rok vydání: Aktuální k datu 20.4.2012
Ochrany: Źádná (u všech her)
Minimální konfigurace: XP/Vista/7, Procesor: 1,7GHz, RAM: 512MB, Grafika: 128MB, DirectX 6

 

 

 

 

Obrázek

Čeká na vás:
-Český dabing
-Strategická příručka
-Strašidelný spořič obrazovky
-Krásné tapety na plochu


Obrázek

 
http://www.spidla.cz/text-pikova-dama-sberatelska-edice/


Lokalizace: Čeština
Popis: Tajemná hledací hra
Rok vydání: 2012
Ochrany: Neni potřeba

Všichni měli společný cíl. Prozkoumat opuštěné sídlo Hraběnky. A v jeho útrobách najít 52 magických karet, které svému držiteli přinesou neskutečné bohatství. Hnáni touhou po penězích nedbali varování místních. A to se jim stalo osudným. Už je nikdo nespatřil.

HLEDAČKA PLNÁ MAGIE VE SBĚRATELSKÉ EDICI:

Pozor, sběratelská edice. Ještě delší, napínavější a zapeklitější hra než obvykle. Vydejte se do útrob hrůzostrašného paláce a zjistěte, jaký osud potkal Pierra i všechny ostatní návštěvníky domu hrůzy! Vychutnejte si navíc pokračování hlavního detektivního příběhu a bonusový obsah.

Jen málokteré místo přitahuje takovou pozornost jako polorozpadlá usedlost, kterou dříve obývala samotná Hraběnka. Hraběnka měla pověst podivína. Ve svém sídle žila sama, společnost ji dělalo pouze služebnictvo. Její osudovou zálibou byly karty. A nutno podotknout, že měla v kartách neuvěřitelné štěstí. Snad nikdy neprohrála. Jedni ji podezřívali, že podvádí. Jiní tvrdili, že uzavřela smlouvu se samotným ďáblem a na oplátku dostala balíček magických karet. Ani jedno se však nikdy nepotvrdilo.

Po její smrti se spousta zvědavců pustila do prohledávání sídla ve snaze najít kouzelné karty. Žel bohu, tyto odvážlivce už nikdy nikdo neviděl. Naposledy zde byl spatřen váš kolega, mladý detektiv Pierre. Na rozdíl od jiných však nehledal žádný ďábelský artefakt, ale pátral po další pohřešované osobě. I on však zmizel neznámo kam…
 

 Sběratelská edice:
Prozkoumejte každý zapadlý kout Benátek a najděte zločince, který unesl dvě dívky. Sběratelská edice přináší navíc spoustu bonusového obsahu (hudba, obrázky ze hry atd.) A samozřejmě ještě další detektivní zápletku, která vás opět zavede do nitra romantické Itálie. Nenechte si ujít jednu z nejlepších adventur letošního roku!

Čeká na vás:
Strategická příručka
Děsivý spořič obrazovky
Nádherné tapety na plochu
Výlet do krásných Benátek
Strašidelná atmosféra

video z hry :

 Požadavky: Windows XP/Vista/7, procesor 1.4 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX 9.0, 736 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.

 

 

 

 

 Lokalizace: Čeština
Popis: Hledačka pro milovníky tajemna
Minimální konfigurace: Windows XP/Vista/7 - procesor 1.2 GHz a vyšší - 256 MB RAM - DirectX - 180 MB volného místa na disku
Rok vydání: 2012
Ochrany: Žádné

VIDEO Z HRY :

 


Vydejte se pátrat do útrob strašidelného sanatoria společně se mnou! Jen tak překonáme všechny nástrahy, které zde číhají na každém kroku.
Pokuste se najít přítele Tima

- Strhující hororový příběh

- Strašidelná hudba

- Bojte se od začátku až do konce

 

 

 

Vzhledem k hrůznému zločinu, který stojí v centru tohoto fascinujícího příběhu, Vampire Saga není určena pro slabší povahy.
Připoj se k Mattovi Wardovi, když se vplíží na palubu nákladní lodě, aby unikl násilí španělsko-americké války, omdlí, a když se probere, zjistí, že je na lodi sám jen s rakvemi, které nevěští nic dobrého.
Objev strašidelná místa, hledej skryté předměty a sleduj příběh plný napínavých setkání. Tento podmanivě tajemný příběh ti bezpochyby nažene hrůzu!

11 scén s ukrytými předměty
Pět mini-her
300 skrytých předmětů
Animované video-scény
Překvapivý závěr!

Systémové požadavky:
Windows 98/ME/2000/XP/Vista
700 MHz procesor
1024 MB RAM
DirectX 8
200 MB volného místa na disku

1.nainstalovat hru (hra je kompletne v čestine)
2. Spustit aktivator a aktivovat hru na plnu verziu bez obmedzenia dlžky hrania.
3. Hrať hru .

 

 

 

Obrázek

Citace:
Vaše nejhorší noční můry se staly skutečností, když jste se vzbudili uvěznění v polorozpadlém ústavu pro mentálně choré. A aby toho nebylo málo, potkáváte démony sedmi smrtelných hříchů převtělené do vašich bývalých pacientů. Jen s pomocí anděla můžete doufat, že byste tento děsivý sen ukončili.

Prozkoumejte zchátralý blázinec a jeho nevábné okolí a odhalte příčiny vašeho uvěznění. Najděte rafinovaně skrytá vodítka, shromážděte užitečné předměty a vyřešte důmyslně sestavené hádanky. Přechytračte démony i s jejich zlomyslnými úmysly. Odhalte tajemství středověkého opatství, prozkoumejte katakomby a najděte cestu ven!Lokalizace: Čeština
Popis: Skvělá hledací hra
Minimální konfigurace: Windows XP/Vista/7 / CPU: 1 GHz / RAM: 512 MB / DirectX 8.0
Rok vydání: 2011
Ochrany: Stačí rozbalit a hrát
Odkaz na recenzi:

 

 

Obrázek

INFO:Citace:
Poklidné městečko nikdy nepoznalo zločin. To se dnes změní. Děti ve městě upadly do nekonečného spánku. Někdo jim ukradl jejich duše. Bez nich se už nikdy neprobudí. Pusťte se do pátrání, najděte skryté předměty a vyřešte tajemné hádanky. Pomozte, detektive, zachraňte nevinné děti!

- napínavý příběh
- tajemná atmosféra
- nádherná grafika
- spousta miniher

Loutkové divadlo - Nevinné duše je napínavá a tajemná hra, při které se nebudete ani chviličku nudit. Do detailu propracovaná grafika a mysteriózní hudba jsou třešničkou na pořádné porci zábavy, kterou je tato hra nabitá.
V roli úspěšného detektiva se ocitáte ve městě, kde děti spí podivným spánkem. Nemohou se probudit, protože jejich duše byly ukradeny mechanickými loutkami. Času není nazbyt, tak se ihned pusťte do pátrání. Kdo ukradl nevinné duše? Kam je ukryl? Dokážete je včas najít, abyste zachránili spící městečko?
Zapojte vaši fantazii, hledejte skryté předměty, hrajte originální minihry a vyřešte zapeklité hádanky. Překazíte tím plány zákeřných loutek a báječně se přitom pobavíte. Čas běží a dětem už ho moc nezbývá. Tak neváhejte a pojďte hrát!Lokalizace: Čeština
Popis: hledačka

 

 

 

Obrázek

INFO:

Citace:
Sběratelská edice hry Tajemný park: Zlomená deska – zábavní park, ve kterém straší, je dějištěm hrůzostrašného příběhu! Staňte se soukromým detektivem a pokuste se objasnit sérii „náhodných“ úmrtí, k nimž v parku došlo před tím, než jej místní úřady nechaly zavřít. Sběratelská edice hry Tajemný park: Zlomená deska zahrnuje obsah, který v ostatních verzích není k dispozici, včetně živé grafiky, průvodce, který vás provede celou hrou krok za krokem, a strhující bonusové kapitoly, která obohatí hru o 25 % nového obsahu. Napínavý příběh, intenzivní atmosféra a náročné hlavolamy – Tajemný park: Zlomená deska je hrou, kterou by si žádný fanoušek skrytých objektů neměl nechat ujít!Lokalizace: Čeština
Popis: Super hra se skrytými objekty
Minimální konfigurace: Windows XP/Vista/7 CPU: 1 GHz RAM: 512 MB DirectX 8.0
Rok vydání: 2012
Ochrany: Žádné

 

Popis: adventura
Rok vydání: 2011
Lokalizace: čeština


Jedete autem napříč odlehlou částí města. Je noc, prší a blesky křižují noční oblohu jeden za druhým. Náhle něco rozbije přední okno. Leknutím zavřete oči a nabouráte do zdi, těsně vedle vrátek. Pomalu se proberete a uvidíte děsivého havrana. Koukne na vás a zmizí do černé tmy. Projdete brankou a hledáte pomoc. Když v tom..branka se zavřela a není návratu. Najednou vidíte, že jste na hřbitově. O chvilku později se setkáváte s prvním prokletým duchem. Žádá vás o pomoc a tím začíná váš napínavý příběh. Dokážete se dostat ze hřbitova živí?Recenze:

 Screen:

 

Černý kocour - NAPÍNAVÁ HLEDAČKA NA MOTIVY E.A.POEMark Davies na mě působil jako obyčejný zbohatlík, kterých tu v nedalekém okolí bydlelo nespočet. Žil v obrovském sídle. Peněz měl na rozdávání. Rád se chvástal svým bohatstvím. Pravda, byl to trochu mrzout, ale ruku na srdce. Kdo z nás není? Pamatuji si, že tehdy vypadal docela zdrceně. Jako někdo, kdo ztratil snad vše, na čem mu kdy záleželo. Proto jsem se nezdráhal mu nabídnout svou pomoc. Pověřil mě pátráním po jeho zmizelé ženě Sáře. Z počátku jsem si myslel, že to bude rutinní pátrání. Že se dotyčná jen někde zatoulala a brzy se zase objeví. Ale opak byl pravdou. O tom jsem se měl přesvědčit záhy.

Když jsem se vydal k domu pana Daviese, cestu mi zkřížila černý kočka. Jako by to bylo nějaké znamení. Vypadalo to, že mi ten kocour chce něco povědět. Stále na mě tak úpěnlivě hleděl. Já však stále nedokázal přijít na to, co se mi snažil naznačit. Tato nezodpovězená otázka neustále sžírala mou mysl! Až později jsem přišel na to, že se Sára nejspíš neztratila. Byla zavražděna.

Staňte se na chvíli také detektivem a pomozte mi vyřešit tento zapeklitý případ.

Vychutnejte si:
• strhující hororovou atmosféru
• poutavý příběh s nečekaným koncem
• spousty logických hříčekPožadavky: Windows XP/Vista/7, procesor 1.4 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 410 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.

 

 

 

 

 

Re: SPIDLA - KOLEKCE 107 FULL HER Rok vydani: 2005-2011

Re: SPIDLA - KOLEKCE 107 FULL HER Rok vydani: 2005-2011Obsah složky:

Citace:
Alenka 2 - Kouzelná země
Alex Kočičák
Amulet věků - Útěk z Pompejí
Antický Řím
Atomový míč
Auta snů
Bambulky
Bláznivé prázdniny na pláži
Brána Světů - cesta za horizont
Cesta za dobrodruzstvim-Na stope duchum
Cesta za dobrodružstvím - Kouzelné obrazy
Cesta za dobrodružstvím - Zlatý sen
Dárek k Valentýnu
Dědečkovo Tajemsví
Divoký míč 3
Dobrodružný Mahjongg
Dobrodružný Mahjongg 2
Dobrý farmář
Drahokamový míč - Dávné legendy
Egyptský míč
Faraónovo tajemství
Feng Šuej Mahjong
Filipova dobrodružství
Grand Master Chess Online (Šachy)
Hledači Pokladů
Jarda a Šmarda - Záchrana Příšerkova
Kájovy Vánoce
Katčin rybí krámek
Kouzelná Farma
Kouzelné dárky
Kouzelný míč 3
Labužníkův ráj
Ledova kralovna
Ledová královna 2
Ledové drahokamy
Liška Ryška - Nová dobrodružství
Liška Ryška - Vodní dobrodružství
Liška Ryška - Záhada Bermudského trojúhelníku
Liška Ryška - Zimní dobrodružství
Medvěd Míša - Nová dobrodružství
Medvěd Míša - Rybí dobrodružství
Medvěd Míša - Ve vesmíru
Medvěd Míša - Zakletý hrad
Město zábavy
Mistr kuchař
Mistr kuchař 2
Módni salón
Moje cukrárna
Moje cukrárna 2
Moje farma
Montenzův poklad
Montezuma 2
Montezumova pomsta
Mořské dobrodružství
Mořský vlk
Motýlí víla
Můj butik
Nádherná zahrada
Natalie Brooks - Poklad Ztraceného království
Natalie Brooks - Záhada domu pokladů
Neposeda
Numericon
Oceanix
Ovečky
Počítání oveček
Pohádkový příběh
Poklady ostrova záhad
Poklady staroveke sluje
Polární dobrodružství 2
Poslední jednorožec
Průzkumníci - Ztraceni v oceánu
Ptáčci
Puzzle Deluxe
Restaurace Medvěda Míši
Restaurace U Amálky
Roboball
Robomoucha
Rybičky-Adéla na lovu
Řečtí hrdinové
Sára Maribu a ztracený svět
Šerif Standa
Škola kouzel
Tajemná písmena
Tajemný Deník - Ztracený Bratr
Tajemství šesti moří
Tajemství zámku bílého jednorožce
Tajuplný ostrov
Táta Hrdina
Tučňáci
Turtix
Turtix - Záchranná výprava
Utajený svět umění
Utajený svět umění 2
Uzasna tajemstvi mistra Leonarda
Včeličky
Veselá kuřata
Vykutálená kouzla
Záhadná kuchařka
Záhadné město Káhira
Záhadné město Zlatá Praha
Zachraň kamarády!
Ztracene Eldorado
Ztracené ovoce 2
Ztracené štěňátko
Ztracený poklad
Zvířecí salón krásy
Žabka Kuňkalka
 Včelky mají za úkol sbírat nektar. Co však dělat, když místo toho jen zlobí? Včelí královna toho už má dost a od svého roje odejde. Včelky se chtějí polepšit a získat svou královnu zpět. Pomůžete jim?

POČÍTAČOVÁ HRA PRO CELOU RODINU

Včelí roj, to je jedna velká rodina. Každý v ní má svůj úkol. Ale včelky jsou neposlušné. Nechce se jim jen sbírat nektar a pracovat na výrobě medu. Včelí královně se to nelíbí, a tak jednoho dne svůj roj opustí.

Najednou nastanou včelkám zlé časy. Musí začít tvrdě pracovat. To není snadné, práci jim ztěžuje všudypřítomná havěť a plevel. Včelky to bez královny nezvládnou. Jediný, kdo jim může pomoci, jste vy!

Vydejte se za včelkami, pěstujte květiny, sbírejte nektar a vyrábějte med. A navíc zachraňte ztracenou včelí královnu! Ta byla po svém odchodu unesena a hrozí jí opravdu velké nebezpečí. Neváhejte a pomozte ohroženému včelímu roji hned teď!

VIDEO Z HRY

 


Čeká na vás:
44 úrovní
8 nádherných úrovní
záchrana ztracené královny

Požadavky: Windows XP/Vista/7, procesor 1.2 GHz a vyšší, 256 MB RAM, DirectX, 243 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.

Velikost stahování: 52 MB

 

 

 

 Rozluštěte záhadu městečka Gordon Creek. Dějí se zde oprvadu zvláštní věci. Nemocnice, márnice, hřbitov, kostel... To vše musíte navštívit, abyste nalezli pravdu. Hledejte stopy, sbírejte skryté objekty, fotografujte místa činu - a odhalíte pravdu. Dokážete zbavit podivné městečko prastaré kletby?

Video z HRY :


- napínavý příběh
- mystická grafika
- spousta hledání
- zábava zaručena

Požadavky:
Windows XP/Vista/7
procesor 1.5 GHz a vyšší
1 GB RAM
DirectX 9.0c
64 MB grafická karta s 3D akcelerací
254 MB volného místa na disku
Doporučena je myš a zvuková karta


Plna verzia hry v čestine stači len rozbalit a hrať nie je potrebna inštalacia hry.

 

 

 

 

1
TOPlist
dios____.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one